Hakkımızda

Altuğ Ambalaj, 30 yılı aşkın süredir ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. Sunduğu hizmet kalitesinin neticesinde pek çok önemli belgeyi de bünyesine kazandırmıştır. 2007 yılında, sahip olduğu sektör deneyimini kullanarak müşterilerine artı değer kazandırmak için yeni bir yol haritası çizmiş ve Ambalaj Danışmanlığı hizmeti vermeye başlamıştır. Danışmanlık hizmetiyle aldığı geri bildirimler ve mevcut müşteri talepleri neticesinde 2008 yılına yeni yatırımlarla hızlı bir başlangıç yapmış ve ambalaj konusundaki ürün gamını genişletmiştir. Altuğ Ambalaj, bünyesi içerisinde her biri kendi alanında tecrübeli ve başarılı bir kadroyu bir araya getirmiştir. Çözüm odaklı hizmet anlayışından hiç bir zaman taviz vermeyen bu deneyimli ve yaratıcı ekip, dinamik yapısıyla taleplerinizi eksiksiz ve sorunsuz karşılamak için güç birliği yapmıştır.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİGİ:

Deneyimli ekip çalışanları, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretme becerisine sahiptir. Sorumlusu oldukları her markanın pazarlama sorunlarına, en kısa zamanda ve en faydalı çözümleri üretmek asıl hedefleridir. Bu ekipteki çalışma arkadaşlarımız firmamız ile müşterilerimiz arasındaki en sağlam köprüdür.

PROJE GELİŞTİRME:

Müşteri temsilcilerimiz tarafından teslim alınan ambalaj malzemeleri ve baskılı işler ilk önce proje ekibimize teslim edilir. Ebat ve özellik kontrolleri yapılarak müşterilerimizin kullanım amacı doğrultusunda mevcut talepleri hazırlanırlanırken bir yandan da mümkün alternatifler oluşturularak müşterilerimize sunulur. Müşterilerimizden gelen kararlar doğrultusunda , üretilecek ürünlerin tasarımı, revizeleri, üretim bandı teknik çözümlemeleri ve tüm imalat süreci proje ekibimiz tarafından saptanmaktadır.

UYGULAMA:

Proje ekibinin tasarladığı ve imalat sürecini planladığı işler, uygulama ekibimizin uzman ellerine teslim edilerek, son teknolojiyle donatılmış makine parkurumuzda işlenir. Nihai ürün haline getirilen işler, teslimat için talep edilen paketleme ve sevkiyat koşullarına uygun şekilde hazır hale getirilir.

TESLİMAT:

Uygulama biriminden teslim alınan ürünler müşterilerimizin verdikleri zamanlama ve teslim kriterleri doğrultusunda sorunsuz teslim edilir.